NAŠI PARTNEŘINOVINOVÉ ČLÁNKY:


KROMĚŘÍŽSKÝ deník


V Rusavě zpestří začátek prázdnin pohádkové postavy


3.7.2013

Rusava – Děti i rodiče si mohou užít příjemné víkendové odpoledne v Rusavě. Akce s názvem Z pohádky do pohádky tam totiž začne v sobotu ve dvě hodiny odpoledne.

Na malé návštěvníky bude v Hostýnských vrších čekat zhruba pětadvacet pohádkových postav se zajímavými úkoly.

„Připraveny budou různé hádanky nebo soutěže. Jednou z nich bude například přechod bažiny po kládě nebo skládání kouzelného zrcadla," vyjmenovala za organizátory Irena Sobalová.

Děti se mohou těšit na pohádkový pas, drobné dárky nebo pamětní listy. Akci pořádá Penzion U bílého koně v Rusavě, pokud bude hezké počasí, po skončení přijde i na opékání buřtů.

„Připraveno bude i malování na obličej nebo jízda na poníkovi. Dospělí si mohou pochutnat na grilovaných kolenech, pochoutkách z udírny nebo si vybrat ze speciální nabídky piv," doplnila Sobalová.

Autor: Soňa LičkováZLÍNSKO

síť internetových novin Regiony24.cz


V Rusavě pořádají zábavné odpoledne Z pohádky do pohádky

2. 7. 2013 9:47:00

RUSAVA

Všechny děti a jejich rodiče, kteří si rádi hrají, si mohou užít v sobotu 6. července zábavné odpoledne s názvem Z pohádky do pohádky. Pořádá ho Penzion U bílého koně v Rusavě na Kroměřížsku. Program začne v 14 hodin a skončí v 17 hodin.

V Hostýnských vrších se usídlila pohádková stvoření, která z jejich domovů vypudil Lord Farquaad. Než se vrátí zpět, bude šance je potkat a seznámit se s nimi. „Pohádkových postav bude asi pětadvacet a mají pro děti i jejich rodiče spoustu úkolů. Třeba různé hádanky nebo soutěže, jmenovala bych například přechod bažiny po kládě k obydlí zlobra Shreka nebo skládání kouzelného zrcadla, což bude veliké puzzle,“ řekla hlavní organizátorka Irena Sobalová.

Děti se můžou těšit na pohádkový pas, drobné dárky nebo pamětní list. Pokud to počasí dovolí, budou se po skončení akce opékat buřty. „Připravené bude i malování na obličeje nebo jízda na poníkovi. Dospělí si budou moci pochutnat na grilovaných kolenech, pochoutkách z udírny nebo si vybrat ze speciální nabídky piv,“ doplnila Irena Sobalová. Vstupné na akci Z pohádky do pohádky bude dobrovolné.

Autor / zdroj: Barbora Janečková© bilykun.cz 2023